שמים אדומים פרק 1 לצפייה ישירה

סרטים וסדרות

שמים אדומים פרק 1 לצפייה ישירה, שמים אדומים פרק 1 להורדה, שמים אדומים פרק 1 שידור חי, שמים אדומים פרק 1 שידור ישיר, שמים אדומים עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, שמים אדומים עונה 1 פרק 1 שידור חי ישיר, שמיים אדומים פרק 1 לצפייה ישירה, שמיים אדומים פרק 1 להורדה, שמיים אדומים פרק 1 שידור חי, שמיים אדומים פרק 1 שידור ישיר, שמיים אדומים עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, שמיים אדומים עונה 1 פרק 1 שידור חי ישיר – שמיים / שמים אדומים סדרה רשת 13 פרקים מלאים – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה:

שמים אדומים היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוג דרמת-פעולה, ששידורה החל ב-19 ביוני 2023, בערוץ רשת 13. את הסדרה יצרו רון לשם, דניאל שנער, דניאל אמסל ועמית כהן, יחד עם הבמאי אלון זינגמן. הסדרה מבוססת על ספרו של דניאל שנער, "שמים אדומים". בפברואר 2023 הייתה הסדרה מועמדת לפרס "הסדרה הטובה ביותר" בפסטיבל סיריס מאניה (SeriesMania) בעיר ליל בצרפת.

עלילה:

הסדרה מתרחשת בימיי האינתיפאדה השנייה, שאירעה בתחילת שנות ה-2000, ובמבצע חומת מגן שבא בעקבותיה[3]. סער ריגבי (מאור שוויצר) ועלי אל-מסרי (אמיר ח'ורי) הם חברי ילדות עם קשר רגשי קרוב. הם נפגשו כנערים כשעבדו יחד בירושלים, בתקופה שלאחר הסכמי אוסלו. אבל לאחר שנים, כשמדינת ישראל בכלל וירושלים בפרט מצויה בעיצומה של לחימה, הבחירות של השניים מציבות אותם כיריבים, והם הופכים לצייד וניצוד. ג'ני (אנני שפירו), שגם הכירה את השניים בתקופת הנעורים שלהם, מוצאת את עצמה בין השניים ובעיצומו של הקונפליקט. בתקופה בה מדינת ישראל חווה משבר מדיני וביטחוני, במישור האישי נאלצת ג'ני להתמודד עם הדילמה של הבחירה בין השניים.

שחקנים:

מאור שוויצר, אמיר ח'ורי, יעקב זדה-דניאל, לואי נופי, אלונה סער, יואב לוי, אנני שפירו, ליהי קורונובסקי, ג'ורג' אסקנדר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *