פאודה 2022 עונה 4 פרק 13

סרטים וסדרות

פאודה עונה 4 פרק 13, פאודה עונה 4 פרק 13 המלא,

פאודה עונה 4 פרק 13 לצפייה ישירה, פאודה עונה 4 פרק 13 לצפייה ישירה,

פאודה פרק 13 המלא, פאודה לצפייה ישירה, פאודה עונה 4 פרק 13 לצפייה ישירה, פאודה עונה 4 פרק 13 פרקים מלאים, פאודה עונה 4 פרק 13 פרקים מלאים.

הסדרה "פאודה עונה 4 פרק 13" ("כאוס" בערבית) מגוללת את סיפורו של דורון קביליו, מפקד צוות מסתערבים של השב"כ, ושל חברי צוותו המנסים לחסל את בכיר מבוקשי חמאס ביהודה ושומרון, תאופיק חאמד. חאמד, המוכר גם בכינויים אבו אחמד ו"הפנתר", הוא מחבל שאחראי למותם של יותר ממאה אזרחים ישראלים בשורת פיגועים, ונחשב להרוג, אך השב"כ מגלה שהוא עדיין חי ואף מתכנן להוביל פיגוע גדול. השב"כ יוצא למרדף כדי להרוג את חאמד ולסכל את הפיגוע. המרדף הבלתי פוסק גובה מחיר פיזי ונפשי כבד הן מהצד הישראלי והן מהצד הפלסטיני. האבדות והטרגדיות שהם נאלצים להתמודד איתן יוצרות תפניות והסלמות במהלך חייהם.

דורון קביליו (ליאור רז): בעברו מפקד צוות ביחידת מסתערבים אשר פרש מהתפקיד לחיים אזרחיים וכעת חוזר לתפקידו הישן במטרה לתפוס את אבו אחמד ולאחר מכן את אל מקדסי. מוצג כאישיות מחוספסת מאוד, לא נשמע לפקודות ומעדיף לפעול בשטח על פי שיקול דעתו. היה נשוי לגלי אך התגרשו בסוף העונה הראשונה. אב לעידו ונוגה. אלי (יעקב זדה-דניאל): מפקד צוות ביחידת המסתערבים אשר נפצע בתחילת העונה הראשונה ועוזב את היחידה. לאחר מותו של מורנו חזר אל היחידה והחליף אותו. מיכאל (מיקי) מורנו (יובל סגל) (עונה 1, אורח בעונה 2): מפקד יחידת המסתערבים, ניהל רומן עם נורית. חיסל עם גדעון אביטל אסירים לפני עלילת הסדרה, וכדי שלא יפרק את היחידה מאיים עליו שיחשוף את רצח האסירים. נהרג על ידי אל-מקדסי בתחילת העונה השנייה. גבי (קפטן איוב) (איציק כהן): מנהל מחלקה בשב"כ ממוצא חצי לבנוני חצי מצרי (דמותו מבוססת על יואב מרדכי, שגם הוא כונה "קפטן איוב"). מוצג כדמות קשוחה, שלא מהססת להפעיל מניפולציות ולסחוט אנשים בשלל דרכים כדי לסכל פיגועים. נאור ברזני (צחי הלוי) (עונות 1–2): לוחם בצוות המסתערבים. ניהל רומן עם גלי בעודה נשואה לדורון. בעונה השנייה עזב את היחידה לאחר חילוקי דעות על התנהלות היחידה אשר לטענתו פועלת לטובת דורון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *