חאנשי פרק 10 לצפייה ישירה

סרטים וסדרות

חאנשי פרק 10 לצפייה ישירה, חאנשי פרק 10 להורדה, חאנשי פרק 10 שידור חי, חאנשי פרק 10 שידור ישיר, חאנשי 2022 פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה, חאנשי 2022 פרק 10 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה:

חאנשי (באנגלית: Chanshi) היא דרמה קומית ישראלית-אמריקאית של HOT, בהפקת קסטינה תקשורת, ששודרה לראשונה ב-8 בדצמבר 2022. יוצרת הסדרה והתסריטאית היא עליזה חנוביץ', שמגלמת את דמותה של חאנשי, צעירה דתייה מהקהילה היהודית בברוקלין, שרגע לפני חתונתה, מחליטה להפתעת כולם ובהתנגדות משפחתה, לנטוש הכל ולעשות עלייה לארץ ישראל.

את הסדרה מביימים מיקי טריאסט ואהרון גבע, ומפיקה איילת אימברמן.

כמו כל צעירה דתייה מהקהילה היהודית בברוקלין, גם חאנשי במסלול הנכון להתחתן בשידוך ולהפוך לעקרת בית שחייה סובבים סביב בעלה וששת ילדיה; אלא שבניגוד לכולן, חאנשי סוחבת איתה פנטזיה סודית שלילדה דתייה טובה כמוה אסור לחלום – לעשות הרבה סקס. עם הרבה חיילים ישראלים. אי שם, במזרח התיכון. רגע לפני חתונתה לגבר שהיא לא באמת מכירה, היא מחליטה להפתעת כולם ובהתנגדות משפחתה, לנטוש הכל ולעשות עלייה פתאומית לארץ ישראל.

דווקא בארץ הקודש, בלב ירושלים הטהורה וכשהיא מוקפת עולות חדשות דתיות, חאנשי עוברת מסע פרוע, סקסי וחסר גבולות, והופכת לאישה החופשייה וההרפתקנית שהיא נולדה להיות. אלא שהמעבר מחיים שמגיעים עם ספר חוקים – לחיים ללא חוקים בכלל – מעמיד את חאנשי ואת חברותיה העולות למבחן מרתק, נוגע ללב ומלא הומור בין השמרנות ובין החרמנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *