אלף פרק 3 לצפייה ישירה

סרטים וסדרות

אלף פרק 3 לצפייה ישירה, אלף פרק 3 להורדה, אלף פרק 3 שידור חי, אלף פרק 3 שידור ישיר, אלף עונה 1 פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, אלף עונה 1 פרק 3 שידור חי ישיר – אלף סדרה יס / yes דרמה פרקים מלאים – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה:

הסדרה נכתבה בהשראת פרשת קצב שהורשע באונס, הטרדה מינית ומעשים מגונים, וריצה עונש מאסר בן חמש שנים, ומציגה את סיפורן של הנשים שיצאו נגדו במטרה להרשיע אותו בעבירות מין. הסדרה נכתבה על ידי תמר מרום ואברהם שלום לוי, שגם מגלם בסדרה את אבינועם, העוזר האישי של הנשיא. התסריט גם מבוסס על ספרה של אודליה כרמון (שכונתה "א' ממשרד התחבורה") ועבדה תחת קצב כיועצת תקשורת כאשר כיהן כשר התחבורה. הבמאי הוא מוייש גולדברג.

בסדרה שישה פרקים. בתחילתה מתוארת הדינמיקה המתפתחת בין אושרת מורנו, עובדת צעירה בלשכת נשיא המדינה. הקשר הזה במהרה הופך למסכת של תקיפות מיניות. כאשר היא דורשת תשלום עבור שתיקתה, הוא מתלונן שסחטה אותו מה שבהמשך מגיע לחקירת משטרה עם הד תקשורתי.

צוות השחקנים והדמויות:

נלי מירה רובין – אושרת, עובדת צעירה המוחמאת מהיחס הקרוב של הנשיא אליה, אך היחסים במהרה הופכים לתקיפות מיניות שהורסות את חייה
אברהם שלום לוי – אבינועם גאון, יועץ התקשורת של הנשיא
דנה מיינרט – אביגיל רימון, יועצת תקשורת
עירית נתן בנדק – שולה, אשת הנשיא
יעקב זדה-דניאל – הנשיא
לנה פרייפלד – יאנה, החוקרת המרכזית בפרשה
זהר שטראוס – עורך דין
הרצל טובי – בתפקיד היועץ המשפטי
שרה וינו-אלעד – התובעת
שרון אלכסנדר
פיני קידרון
הילה סורג'ון פישר
שושה גורן.

הדמויות מבוססות על אנשים אמיתיים שהיוו דמויות מפתח בפרשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *